Ш, Щ

                                                             

Родини на літери Ш, Щ


      Родина Шпаківських (Шпаковських)

                                                     

   Історична довідка: за даними, що ми маємо на сьогодні у парафії нашої церкви Шпаківські проживали в селі Дмитрівка  вже на початку ХХ століття. Прийшли вони з сусіднього села Мохначка. Як і багато родів нашої місцевості, цей рід належав до так званої шляхти, що посіла у наших землях ще у 18 столітті.

   З історичних документів ми знаємо також, що представників цього роду інколи писали Шпакович. Закінчення на -ич відносяться до старо-руської форми, в той час коли закінчення прізвищ на -ський - це полонізований варіант тогож самого прізвища.


   З розповідей нащадків найдавнішим відомим представником родини був Еліазар Васильович Шпаковський. У нього було багато дітей. Ми шукаємо їх нащадків.   

 

    Найстарша дочка Еліазара Шпаківського - Ганна                    Передостання дочка - Анастасія (1911 року народження)                                                                                                                 Оновлено 26.02.2017


Використання матеріалів нашого сайту а ні в друкованій продукції, а ні в інших виглядах не дозволяєтьсяМи чекаємо на Ваші листи

Звертатися за електронною адресою info@zolotoustivska-zerkva-pivni.comМи також шукаємо всіх небайдужих до справи ремонтування і збереження дерев'яної церкви села Півні.

Для добровільних пожертв :
Монобанк картка
4441 1144 4888 3759

Звертайтеся до нас за телефоном +38(050)741-75-96

Координатором ремонтних робіт - є настоятель храму о. Іван (Тригуб)

Шп