Контакт

КОНТАКТ - пишіть, дзвоніть, завітайте до нас

Адреса:

пров. Набережний 1

                    с. Півні, Фастівський р-н

               08533  Київська область

Тел.:

+38(050)741-75-96

У сьогоднішній час, коли майже кожний має мобільний телефон, компьютер та інтернет, не можливо уявити життя громадської організації без власного інтернет порталу, тобто власного сайту. От і ми вирішили не відставати у цьому питанні.


Звертайтеся до нас з Вашими зауваженнями та пропозиціями по оформленню сайту, текстам, викладенню нового матеріала тощо

за тел: +38(097)446-13-56 Тетяна Іванівна

або по e-mal: info@zolotoustivska-zerkva-pivni.com


Якщо ви знайшли наш сайт в інтернеті і Ви є нащадками тих, хто вийшов родом з нашої місцевості, ми будемо дуже раді отримати Вашого листа, поштову картку або електронного листа.

Ви можете розповісти нам про свою сім'ю і як склалася доля.

Ми збираємо також інформацію про минулі часи, тобто: фотографії жителів сіл, фотографіі церкви, священо- і церковнослужителів, фото випускників півнянської та навколишніх шкіл різних часів, фото працівниців колгоспу та як воно у ті часи виглядало. Весільні фото.

Також шукаємо інформацію про тих, хто написав книги або вірші, намалював картини, або займався творчістю у любому її вигляді.


Якщо Ви цікавитесь історією України, церкви, історією свого краю або цікавитесь збереженням народних традицій та історичних пам'яток України, якщо Вам сподобався наш сайт, то ми будемо дуже раді також отримати Вашого листа.


Найшвидший спосіб контактування з нами - це по електронній пошті

e-mal: info@zolotoustivska-zerkva-pivni.com


Найпростіший спосіб передачі копіі Вашої старої фотографії - зробити ксерокопію або сфотографувати старе фото і вислати нам по е-пошті.  Також Ви можете сфотографувати титульну сторінку книги, або картину, або інший творчий вироб і також надіслати нам з розповіддю про людину/людей що це створили. Ваші вірші, чи вірші Ваших вже померлих родичів ми будемо розміщувати на сторінках цього сайту. Велике прохання, надсилати також коротку біографію людини.

 
 
 
 Використання матеріалів нашого сайту, а ні в друкованій продукції, а ні в інших виглядах

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯМи чекаємо на Ваші листи

Звертатися за електронною адресою: info@zolotoustivska-zerkva-pivni.comМи також шукаємо всіх небайдужих до справи ремонтування і збереження дерев'яної церкви села Півні.

Для добровільних пожертв :
Монобанк картка
4441 1144 4888 3759

Звертайтеся до нас за телефоном +38(050)741-75-96

Координатором ремонтних робіт - є настоятель храму о. Іван (Тригуб)