Церковне

І

О

А

Н


З

О

Л

О

Т

О

У

С

Т


МОЛИТВА за БАТЬКІВЩИНУ

   Спаси, Господи, людей Твоїх і благослови насліддя Твоє, перемогу побожному народові нашому на супротивників подай і Хрестом Твоїм охороняй нас – оселю Твою.Боже великий, єдиний

Боже великий, єдиний,

Нашу країну храни,

Волі і світу промінням

Ти її осіни.

Світлом науки і знання

Ти її просвіти,

В чистій любові до неї

Ти нас, Боже, зміцни.

Молимось, Боже, єдиний,

Нашу країну храни,

Всі свої ласки, щедроти

Ти на люд свій зверни.

Дай йому волю, дай йому долю,

Дай доброго світу, щастя,

Дай Боже, народу

Многая, многая літа.Молитви за живих

   Пом’яни , Господи Ісусе Христе, Боже наш, милості й щедроти Твої від віку сущі, заради яких Ти став людиною і розп’яття і смерть , заради спасіння православно в Тебе віруючих, перетерпіти зволив єси; і воскрес із мертвих, і вознісся на небеса, і сидиш праворуч Бога Отця, і милостиво споглядаєш на моління тих, хто смиренно всім серцем призиває Тебе: прихили вухо твоє і почуй моє смиренне моління нікчемного раба Твого, серед пахощів духовних, що приношу Тобі за всіх людей Твоїх. І найперше пом’яни, господи Ісусе Христе, Боже наш, Церкву Твою Святу, Соборну й Апостольську, що чесну Свою  Кров на неї пролив єси, і утверди, і зміцни, і пошир, збагати, замири, і непереможною від ворогів пекельних повік збережи; розбрат церков втихомир, думки поганські вгаси, єресі знищи і скорени, безбожництво вигуби і на ніщо силою Святого Твого Духа перетвори (поклін).

   Владу нашу миром оточи і від усякого ворога й супротивника охорони. Вклади в серце їм усяку добру і спокійну думку про Церкву Твою Святу і про всіх людей Твоїх, щоб і ми в спокої тихе й безтурботне життя провадили в істинній вірі, у всякій побожності та чесності (поклін).

   Спаси, Господи, і помилуй Святійших Вселенських Патріархів православних, Святійшого отця нашого (ім’я), Патріарха Київського і всієї Руси-України, преосвященнійших митрополитів, архиєпископів, єпископів, пресвітерів, дияконів, весь чернечий чин і ввесь причет церковний, що поставив єси їх пасти Твоє словесне стадо, і молитвами їх помилуй і спаси мене грішного (поклін).

   Спаси, Господи, і помилуй отця мого духовного (ім’я) і святими його молитвами прости гріхи мої (поклін).

   Спаси, Господи, і помилуй батьків моїх, і всіх родичів моїх та друзів і даруй їм мир Твій та все добре (поклін).

  Спаси, Господи, і помилуй старих і молодих, бідних, сиріт, вдовиць, хворих, засмучених, тих, що в біді, в скорботі, у злиднях, в неволі, у в’язницях, на засланні; особливо ж тих, що за Тебе і віру безбожниками, відступниками та єретиками переслідувані, - пом’яни їх, відвідай, укріпи, заспокой і скоро силою Твоєю полегшення, волю і визволення їм подай (поклін).

   Спаси, Господи, і помилуй доброчинців наших, що допомогають нам, жаліють і доглядають нас, дають нам милостиню і просять за нас, недостойних, молитися за спасіння і вічних благ Твоїх отримання (поклін).

   Спаси, Господи, і помилуй посланих на службу, тих, що подорожують, отців, братів і сестер наших і всіх православних християн (поклін).

   Спаси, Господи, і помилуй тих, кого безумством своїм я спокусив і з правдивої дороги звів, а на погані й негідні діла напровадив їх; Божим Твоїм промислом на істину путь знову їх настанови (поклін).

    Спаси, Господи, і помилуй тих, що ненавидять і кривдять нас і роблять нам напасть; не допусти їх до загибелі через мене грішного (поклін).

   Тих, що від віри відступили, погибельними єресями засліплені, і від Церкви нашої відкололися, - світлом Твого пізнання просвіти й до Святої Твоєї Соборної і Апостольської Церкви знову приєднай (поклін).

   Мерзенну безбожну богохульну владу скорени, а правовірну утверди, силу християнську піднеси і милості Твої багаті нам пошли (поклін).Молитви за померлих

   Пом'яни, Господи, спочилих Святійших Патріархів православних, преосвященних митрополитів, архиєпископів, єпископів, священичий і чернечий чин, причет церковний, що Тобі послужили, благовірних і повікнезабутніх князів, княгинь і гетьманів наших, вікопомних фундаторів святих храмів й у вічних Твоїх оселях зі святими упокой (поклін).

   Пом'яни, Господи, душі спочилих рабів Твоїх, батьків моїх (їх імена) й увесь мій рід і прости їм всі провини вільні й невільні, даруй їм Царство й причастя вічних Твоїх благ і твого безконечного й блаженного життя насолоду (поклін).

   Пом'яни, Господи, і всіх в надії на воскресіння і життя вічне спочилих отців, братів і сестер наших, православних хритстиян, що тут і повсюди лежать, і зі святими Твоїми, де сяє світло лиця Твого, всели, і нас помилуй, як Благий і Чоловіколюбець. Амінь (поклін).

   Подай, Господи, відпущення гріхів усім раніше спочилим у вірі й надії на воскресіння, отцям, братам і сестрам нашим, і створи їм вічную пам'ять (тричі).

   Достойно є, і це є істина, славити Тебе, Богородицю, Присноблаженну і Пренепорочну і Марір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без істління Бога Слово породила, сущу Богородицю, тебе величаємо.

   Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.

   Господи, помилуй (тричі).

   Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих помилуй нас. Амінь.24 молитви

св. Іоанна ЗОЛОТОУСТА на всяку годину дня і ночі 

Господи, не позбав мене небесних Твоїх благ

Господи, визволи мене від вічних мук

Господи, розумом чи думкою, словом чи ділом згрішив я – прости мені

Господи, визволи мене від усякого незнання, забуття, легкодухості, закам’янілої нечутливості

Господи, визволи мене від усякої спокуси

Господи, просвіти моє серце, затьмарене злою похіттю

Господи, як людина, я згрішив, Ти ж, як Бог щедрий, помилуй мене, знаючи неміч моєї душі

Господи, пошли благодать Твою на поміч мені, щоб я прославив ім'я Твоє Святе

Господи Ісусе Христе, запиши мене, раба Твого, в книзі життя і подай мені кінець благий

Господи Боже мій, хоч нічого доброго не вчинив я перед Тобою, але дай мені з благодаті Твоєї покласти добре починання

Господи, зроси моє серце росою Твоєї благодаті

Господи неба і землі, пом'яни мене, грішного, мерзенного і нечистого раба Твого, у Царстві Твоїм

Господи, прийми мене в покаянні

Господи, не залишай мене

Господи, не дай мені впасти у спокусу

Господи, дай мені благі помисли

Господи, дай мені сльози каяття, пам'ять про смерть та упокорення

Господи, дай мені твердий намір покаятись у гріхах моїх

Господи, дай мені смирення, чистоту тіла мого та послух

Господи, дай мені терпіння, великодушність і лагідність

Господи, вкорени страх Твій благий в серце моє

Господи, сподоби мене любити Тебе від усієї душі моєї і в усьому виконувати волю Твою

Господи, захисти мене від лихих людей, і бісів, і пристрастей, і від усього шкідливого для мене

Господи, твори за Твоїм бажанням все, що Ти хочеш, і нехай буде воля Твоя у мені, грішнім, бо Ти Благословенний єси навіки

Амінь
   Оновлено 27.09.2015


Використання матеріалів нашого сайту, а ні в друкованій продукції, а ні в інших виглядах

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯМи чекаємо на Ваші листи

Звертатися за електронною адресою info@zolotoustivska-zerkva-pivni.comМи також шукаємо всіх небайдужих до справи ремонтування і збереження дерев'яної церкви села Півні.

Для добровільних пожертв :
Монобанк картка
4441 1144 4888 3759

Звертайтеся до нас за телефоном +38(050)741-75-96

Координатором ремонтних робіт - є настоятель храму о. Іван (Тригуб)


Молитва за Україну часів холодної війни

Боже, вислухай благання,

Нищить неволя наш край,

В єдності сила народу,

Боже, нам єдність подай.


Люд у кайданах, край у руїні,

Навіть молитись ворог не дасть.

Боже великий, дай Україні

Силу і славу, волю і власть.Молитва до Ангола-Хоронця

   Святий ангеле, приставлений до моєї грішної душі і до пристрасного мого життя, не покидай мене грішного і не відступи від мене за нестримність мою. Не попусти злому духові володіти мною через пристрасті мого смертного тіла. Зміцни мої немічні сили в боротьбі з гріхами і наставляй мене на спасенну дорогу. О святий ангеле Божий, охоронителю й захиснику моєї нерозкаяної душі і тіла, прости мені все, чим образив я тебе за всі дні життя мого, і коли чим погрішив минулої ночі, захисти мене в нинішній день, і охороняй мене від усякої спокуси диявольскої, щоб я ніякими гріхами не гнівив Бога мого, і молися за мене до Господа, щоб Він утвердив мене у страху Своїм і показав мене достойним слугою Своєї безмірної благости. АміньМолитва

до св. Ангела-Охоронителя

   Ангеле Христів, Охоронителю мій святий, покровителю душі і тіла мого, все мені прости, чим я згрішив сьогодні, і від усякої спокуси мого ворога-супротивника звільни мене, щоб я ніяким гріхом не прогнівав Бога мого, але молися за мене, грішного й недостойного раба, щоб стати мені достойним благости й милости Всесвятої Тройці, і Матері Господа мого Ісуса Христа, і всіх святих. АміньМолитва до святого/святої,

ім'я якого/-ї носиш

   Моли Бога за мене, святий/-та угоднику/-ця Божий/-а (ім'я святого), бо я щиро до тебе звертаюся, скорого/-у помічника/-цю й молитвеника/-цю за душу мою.Отче наш

Отче наш, що є на небесах!

Нехай святúться ім'я твоє, нехай прийде царство твоє,

нехай буде воля твоя  як на небі, так і на землі.

Хліб наш насущний дай нам сьогодні.

І прости нам провини нащі, як і ми прощаємо винуватцям нашим.

І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого

Бо твоє є царство, і сила, і слава

отця і сина і святого духу нині і повсякчас і навіки віків,

Амінь
Наскільки значущою є сила Христа. Яку велику зміну

вчинив він з людством.

Через хрест пізнаємо ми

правду Божу. Через хрест єднаємося із Христом,

та сподобляємося

благодаті Святого Духа.

Через хрест пізнаємо ми силу любові, та навчаємося

вмирати за інших.

 

               Іван Золото-Уст